O nas

QUIZ Cosmetics

to firma produkcyjna z długoletnią tradycją.Została założona w 1983 r i specjalizuje się w produkcji kosmetyków kolorowych a także opakowań kosmetycznych.

produkcja kosmetyków kolorowych i opakowań kosmetycznych

produkcja mas kosmetycznych

Private Label-produkcja pod Marką Własną klienta

własne laboratorium oraz dział badań i rozwoju

Nasze kosmetyki

Oferujemy pełną gamę kolorystyczną oraz produktową, zaczynając od pudrów, cieni, pomadek , balsamów do ust, kończąc na lakierach i odżywkach do paznokci . Nasze kosmetyki są eksportowane do ponad 40 krajów na pięciu kontynentach. Od ponad 30 lat pomagamy kobietom z całego świata uzyskać upragniony wygląd, podkreślić ich naturalne piękno, zmieniać styl i podążać za najnowszymi trendami.

parallax

Nasze cele

wysoka jakość

konkurencyjne ceny

satysfakcja klientów

odpowiedzialność społeczna

innowacyjność

podążanie za trendami

Jakość

Istotą produkcji kosmetyków QUIZ są najwyższej jakości surowce, które importujemy od najlepszych dostawców z całego świata. Wszystkie produkty QUIZ poddawane są badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym. Co bardzo ważne, produkty nie są testowane na zwierzętach. Nasza firma posiada także certyfikat GMP ISO 22716:2007.

Produkcja opakowań 

Produkowanie opakowań kosmetycznych we własnej fabryce, pozwala nam szybko reagować na zmieniające się trendy w projektowaniu opakowań, co pozwala odróżnić nasze produkty od oferty innych producentów. W naszym asortymencie znajduje się ponad 100 rodzajów eleganckich i poręcznych opakowań.

Badania i rozwój

Prace badawczo-rozwojowe, prowadzone we własnym laboratorium, pozwalają na całkowitą samodzielność oraz możliwość kreowania własnych pomysłów i szybkie reagowanie na potrzeby rynku. Konsumenci cenią produkty QUIZ COSMETICS nie tylko za najwyższą jakość, ale również za design opakowań i przystępne ceny.