QUIZ Cosmetics

to firma produkcyjna z długoletnią tradycją.

Została  założona w 1983 r i specjalizuje się w produkcji  kosmetyków kolorowych a także  opakowań kosmetycznych.

produkcja kosmetyków kolorowych i opakowań kosmetycznych
produkcja mas kosmetycznych
Private Label-produkcja pod Marką Własną klienta
własne laboratorium oraz dział badań i rozwoju

Nasze kosmetyki

Oferujemy pełną gamę kolorystyczną oraz produktową, zaczynając od pudrów, cieni, pomadek , balsamów do ust, kończąc na lakierach i odżywkach do paznokci . Nasze kosmetyki są eksportowane do ponad 40 krajów na pięciu kontynentach. Od ponad 30 lat pomagamy kobietom z całego świata uzyskać upragniony wygląd, podkreślić ich naturalne piękno, zmieniać styl i podążać za najnowszymi trendami.

Cele

satysfakcja klientów

konkurencyjne ceny

wysoka jakość

podążanie za trendami

innowacyjność

odpowiedzialność społeczna

Jakość

Istotą produkcji kosmetyków QUIZ są najwyższej jakości surowce, które importujemy od najlepszych dostawców z całego świata. Wszystkie produkty QUIZ  poddawane są badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym. Co bardzo ważne, produkty nie są testowane na zwierzętach. Nasza firma posiada także  certyfikat GMP ISO 22716:2007.

Produkcja opakowań

Produkowanie opakowań kosmetycznych we własnej fabryce, pozwala nam szybko reagować na zmieniające się trendy w projektowaniu opakowań,  co pozwala odróżnić nasze produkty  od oferty innych producentów. W naszym asortymencie znajduje się  ponad 100  rodzajów eleganckich i poręcznych opakowań.

Badania i rozwój

Prace badawczo-rozwojowe, prowadzone we własnym laboratorium, pozwalają na całkowitą samodzielność oraz możliwość kreowania własnych pomysłów i szybkie reagowanie na potrzeby rynku. Konsumenci cenią produkty QUIZ COSMETICS nie tylko za najwyższą jakość, ale również za design opakowań i przystępne ceny.

DANE KONTAKTOWE

Eksport, Sprzedaż:
ukpltel: +48 46 857 89 14/15 wew.115
ukczpltel: +48 46 857 89 14/15 wew.104
Marketing: tel: +48 22 755 28 00 wew.113
Mapa dojazdu:

SZYBKI KONTAKT